Koudelka Josef (Klobouky u Brna 1877 - 1960 Praha)
Dívčí akt se štětcem, signováno vlevo dole J. Koudelka, 37 x 63 cm, sklo, lehce poškozený rám (Šm)
03.12.2016 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 24.000,-
CZK 25.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 18.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.12.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prag |
Prohlídka: | 19.11. - 03.12.2016 |